• Akcja „Czytamy z pazurem”

• 11.05.2021 20:28

•  dniach od 22 stycznia do 10 lutego trwała w naszej szkole akcja zorganizowana przez bibliotekę „Czytamy z pazurem”. Głównym celem akcji było propagowanie czytelnictwa i zachęcenie uczniów do czytania. W ramach niej uczniowie, ale również pracownicy szkoły mogli pochwalić się  swoimi kotami i innymi zwierzątkami.  Do akcji przystąpiło aż 76 uczniów i 16 pracowników. Z nadesłanych prac powstał film, w którym możemy zobaczyć: 56 kotów, 27 psów, 6 świnek morskich, 4 rybki, po trzy chomiki i jaszczurki oraz po dwa patyczaki i króliki. Wszystkie te stworzenia nie tylko są urocze, ale również bardzo zaczytane. Występuje też 27 naszych uczniów i nauczycieli.
        Kolejny raz pokazaliśmy, że możemy razem działać w szczytnym celu nawet w czasie pandemii.
        Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej wspólnej pracy.

Czytamy z pazurem

Mamy też propozycję dla tych, co wolą zdjęcia: