• INFORMACJE OGÓLNE

• Pamiętajmy, że praca w Radzie Rodziców to praca służąca dobru naszych dzieci.
        Aby Rada Rodziców mogła poprawiać jakość czasu spędzonego przez uczniów w szkole, bardzo potrzebne jest regularne wsparcie finansowe ze strony Was - rodziców.
        W imieniu Rady Rodziców apelujemy o regularne wpłaty na fundusz Rady Rodziców.
        Na co wydatkujemy pieniądze:
        Wydarzenia edukacyjne dla klas I-III oraz wycieczki edukacyjne dla klas IV-VIII.
        Uzupełnienie księgozbioru w szkolnej bibliotece.
        Upominki/nagrody dla dzieci za udział w konkursach międzyklasowych, Piknikach Rodzinnych itp.
        Nagrody dla uczestników i laureatów konkursów międzyszkolnych oraz olimpiad
        Nagroda dla Prymusa Szkoły
        Opłata DJ-a na bal karnawałowy (oraz wystrój sali gimnastycznej) – o tegorocznych planach dotyczących Balu będziecie Państwo informowani na bieżąco
        Opłata Dj-a prowadzącego Bal klas ósmych – i tu również o tegorocznych planach będziecie Państwo informowani na bieżąco.
        Zakup książek na koniec roku szkolnego – dla uczniów klas III, VIII oraz uczniów z wyróżnieniem
        Krawaty dla pierwszoklasistów oraz uczniów klas VII - VIII.
        Wymiana piasku w piaskownicach.
        Dofinansowanie niezbędnych artykułów do ogródka szkolnego
        Dofinansowanie działalności Samorządu Uczniowskiego
        Inne wydatki zgłaszane podczas trwania roku szkolnego
        Chcielibyśmy, abyście Państwo mieli świadomość, że 100%  wydatków RR jest związane z potrzebami dzieci, szkoły oraz formalnym funkcjonowaniem RR.

Przyjęte wysokości składek miesięcznych to:
        20 zł za jedno dziecko,
        po 15 zł przy dwójce dzieci,
        po 10 zł przy trójce i więcej dzieci.
        Jak napisałyśmy powyżej, są to przyjęte wysokości składek. Jeśli sytuacja finansowa Rodziny nie pozwala na wpłacanie pełnych zasugerowanych kwot, zachęcamy do wpłacania kwot niższych.

Wpłat można dokonywać na konto bankowe:
        Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 289
        (w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)
        Za wszystkie dotychczasowe wpłaty serdecznie dziękujemy.
        Państwa wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.