Nasze sukcesy

    • Konkurs tematyczny z historii współczesnej

      15.06.2026 19:26

      15 czerwca 2026 roku rozdano dyplomy w konkursie tematycznym, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie, z historii współczesnej „W drodze do wolności. Protesty społeczne i opozycja w PRL w latach 1976-1988”. Tytuł laureata otrzymała Zuzanna - 8b. Finalistami zostali: Anna, Barbara i Filip z 8c, 
      Uczniów do konkursu przygotowały: Sylwia Piłat i Agnieszka Podlecka. 

       

         

         

    • Konkurs kuratoryjny z matematyki

      15.06.2026 18:32

      11 czerwca 2026 roku odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy przedmiotowe, podczas której pani Wioletta Krzyżanowska (Mazowiecka Kurator Oświaty) wręczała dyplomy laureatom w roku szkolnym 2025/2026. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki otrzymał Krzysztof z klasy 8d. 
      Ucznia do konkursu przygotowali: Andrzej Bazylko i Katarzyna Milewska. 

       

            
    • Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy dla klas III “Znam przygody dzieci z Bullerbyn”

      08.06.2026 18:29

      8 czerwca 2026 roku zakończył się Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy dla klas III “Znam przygody dzieci z Bullerbyn”. Zespół w składzie: Zofia i Weronika  z klasy 3a zajął III miejsce. 
      Uczennice do konkursu przygotowała Dominika Janicka. 
       

    • Konkurs „Zawodowy Gamechanger - zawód, który zmieni Twoją przyszłość”

      15.06.2026 18:14

      5 czerwca 2026 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rozstrzygnięcie konkursu „Zawodowy Gamechanger - zawód, który zmieni Twoją przyszłość”, którego celem jest m. in. zachęcanie młodzieży do planowania kariery, rozwijanie kreatywności i aktywnej postawy uczniów wobec przyszłości. Zofia z klasy 8a zajęła w nim II miejsce w Polsce - w kategorii film. 
      Nagrodzoną pracę uczennica przygotowała pod kierunkiem Justyny Grdeń-Kołsut. 
       

    • Finał XXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku

      08.06.2026 19:05
      3 czerwca 2026 roku odbył się wielki Finał XXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku. Mecze odbywały się na Stadionie PGE Narodowym. Nasz zespół w składzie: Anna, Wiktoria, Emilia, Urszula, Jagna - 5d,  Marcelina – 4a, Lena  – 5a i Antonina  – 6c zdobył srebrny medal w kategorii U-12.
      Zespół trenował pod kierunkiem Tomasza Świerczewskiego.