Nasze sukcesy
Konkurs tematyczny z historii współczesnej
15.06.2026 19:2615 czerwca 2026 roku rozdano dyplomy w konkursie tematycznym, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Warszawie, z historii współczesnej „W drodze do wolności. Protesty społeczne i opozycja w PRL w latach 1976-1988”. Tytuł laureata otrzymała Zuzanna - 8b. Finalistami zostali: Anna, Barbara i Filip z 8c,
Uczniów do konkursu przygotowały: Sylwia Piłat i Agnieszka Podlecka.
Konkurs kuratoryjny z matematyki
15.06.2026 18:3211 czerwca 2026 roku odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy przedmiotowe, podczas której pani Wioletta Krzyżanowska (Mazowiecka Kurator Oświaty) wręczała dyplomy laureatom w roku szkolnym 2025/2026. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki otrzymał Krzysztof z klasy 8d.
Ucznia do konkursu przygotowali: Andrzej Bazylko i Katarzyna Milewska.
Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy dla klas III “Znam przygody dzieci z Bullerbyn”
08.06.2026 18:298 czerwca 2026 roku zakończył się Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy dla klas III “Znam przygody dzieci z Bullerbyn”. Zespół w składzie: Zofia i Weronika z klasy 3a zajął III miejsce.
Uczennice do konkursu przygotowała Dominika Janicka.
Konkurs „Zawodowy Gamechanger - zawód, który zmieni Twoją przyszłość”
15.06.2026 18:145 czerwca 2026 roku Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rozstrzygnięcie konkursu „Zawodowy Gamechanger - zawód, który zmieni Twoją przyszłość”, którego celem jest m. in. zachęcanie młodzieży do planowania kariery, rozwijanie kreatywności i aktywnej postawy uczniów wobec przyszłości. Zofia z klasy 8a zajęła w nim II miejsce w Polsce - w kategorii film.
Nagrodzoną pracę uczennica przygotowała pod kierunkiem Justyny Grdeń-Kołsut.
Finał XXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku
08.06.2026 19:053 czerwca 2026 roku odbył się wielki Finał XXVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku. Mecze odbywały się na Stadionie PGE Narodowym. Nasz zespół w składzie: Anna, Wiktoria, Emilia, Urszula, Jagna - 5d, Marcelina – 4a, Lena – 5a i Antonina – 6c zdobył srebrny medal w kategorii U-12.
Zespół trenował pod kierunkiem Tomasza Świerczewskiego.