• Czytaliśmy i wygraliśmy

• 07.06.2021 20:21
      •

Akcja „Czytamy i wygrywamy”, realizowana w ramach projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych pt. „Rewolucje Literackie w SP 289” zakończyła się. Trwała od 6 do 20 maja. Wzięły w niej udział aż 323 osoby, w tym 203 uczniów i 40 nauczycieli. Po książkę sięgnęli tez rodzice, dziadkowie, rodzeństwo itp. Czytano wszędzie – w domu, w szkole i na łonie przyrody. Tym sposobem został pobity zeszłoroczny rekord wspólnego czytania, wynoszący 129. Kolejny już raz udowodniliśmy, że możemy i chcemy działać wspólnie. W takcie akcji wszystkie nadsyłane zdjęcia były oceniane według tabeli, a zdobyte w ten sposób punkty zasilały konta konkretnych klas. W ten sposób wyłoniliśmy najbardziej „Zgrane i zaczytane” klasy.

Chcesz poznać „Złotą Dziesiątkę”, zobaczyć, kto wygrał. Obejrzyj nasz film. Zapraszamy!!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych akcji.

Wkrótce poznacie też laureatów konkursu „Zaczytani – sfotografowani”.

Film "Czytamy i wygrywamy"