• Wręczenie nagród w konkursie plastycznym dla uczniów klas I – III na ilustrację do wiersza Hanny Niewiadomskiej

• 29.11.2022 21:31

• 29 listopada 2022  roku wręczono nagrody w konkursie plastycznym dla uczniów klas I – III na ilustrację do wiersza Hanny  Niewiadomskiej.  Zainteresowanie nim było bardzo duże, do biblioteki spłynęły 54 prace. Jury miało trudny wybór, ponieważ wszystkie były bardzo ładne. Po burzliwych naradach wybrano i nagrodzono16. 1 miejsce zajęła Amelia - 1b. 2 miejsce zajęli: Filip  - 1a, Michał  - 1b, Natalia  - 1c, Bartosz  i Natalia  - 2b. 3 zdobyli:  Helena, Oliwier  - 1a, Szymon  - 1b, Marcel  -1c i Pola  - 2b. Wręczono też pięć wyróżnień, otrzymali je: Amalia  - 1a, Kacper i -1b, Aliaksander, Matylda - 2b i Kamila - 3b. Zdobywczyni pierwszego miejsca otrzymała nagrodę specjalną od Hanny Niewiadomskiej – książkę z dedykacją.
        Gratulujemy nagrodzonym! Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo dziękujemy!