• Międzyklasowy turniej czytelniczo-detektywistyczny klas czwartych

• 24.04.2024 19:58

• W dniach 18 – 19 kwietnia odbył się międzyklasowy turniej czytelniczo-detektywistyczny pt. „Gra detektywistyczna”. Brały w nim udział pięcioosobowe drużyny z klas czwartych. Przed nimi było nie lada wyzwanie: ESCAPE ROOM „Tajemnica tajemnic” i gra „I Ty możesz zostać detektywem”. Wszystkie te zadania uczniowie rozwiązywali online, wykorzystując interaktywną tablicę. Oparte były one o serię książek „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” M Widmarka. Uczniowie nie tylko musieli wykazać się wiedzą o tej serii, ale również spostrzegawczością, czyli cechą bardzo przydatną detektywom. Liczyły się zdobyte punkty i czas wykonania zadań. Walka była zażarta. Widać było bardzo duże zaangażowanie wszystkich uczestników. Najwięcej punktów zdobył zespół z klasy 4c.
        Jednak wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa za zaangażowanie, wiedzę i zapał.