• Wakacje z książką

• 25.06.2021 22:33
      •

Wszystko kiedyś się kończy. Nasz projekt pt. „Rewolucje literackie w SP 289”, realizowany w ramach projektu WIE również. Ale spokojnie, kończy się tylko pierwszy etap. Już od września ruszamy dalej, będzie się działo i czytało. Kolejny raz będziemy udowadniać, że SP 289 to szkoła zaczytana. Nasz projekt zakończyliśmy konkursem na prezentację multimedialną pt. „Wakacje z książką”. Na prośbę uczestników, został przedłużony termin oddawania prac.  Komisja po wnikliwym obejrzeniu prezentacji nagrodziła Szymona Sokołowskiego z 6d, wyróżnienia otrzymali: Zosia Staluszka i Helena Wyrzykowska, Kasia Ratajska, Natalia Pierścińska, Martyna Napierska, Szymon Bączek i Bartek Włodarczyk. Dyplomy i nagrody będą wręczone w nowym roku szkolnym.
        Nagrodzonym gratulujemy!
        Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.
        Zapraszamy już teraz do dalszego udziału w naszym projekcie. Pamiętajcie, że z książką miło można spędzać czas.
        Życzymy wszystkim udanych, radosnych, pełnych wrażeń wakacji.

NAGRODZONA PREZENTACJA