• III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”

• 21.10.2022 09:10

• Zapraszamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Pracowników do wzięcia  25 października udziału w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.
        Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem jej jest promocja czytelnictwa i integracja środowiska szkolnego.
        Przyłącz się i Ty, by pobić rekord, który w 2021 r. wyniósł  377 tysięcy 586 osób czytających na przerwie. W 2020 r. udział w akcji wzięło  81867 placówek z Polski i 15 innych państw.

25 października na wszystkich przerwach czytamy książki, każdy swoją, jaką lubi.  Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w akcji otrzymają punkty z zachowania.