• To już jutro!

• 04.06.2020 09:40

•

Przez cztery lata, czyli od początku, braliśmy udział w Ogólnopolskiej Akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Co roku spotykaliśmy się wszyscy na boisku szkolnym, razem bawiliśmy się, zachęcaliśmy innych do czytania, przebieraliśmy się za ulubionych bohaterów książkowych, ale przede wszystkim wspólnie czytaliśmy. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, nie możemy być razem. Może będąc w domu tyle czasu docenimy czytanie, może polubimy. Nie zapominajmy o książkach i czytaniu. Teraz jest na to najlepszy czas. Spędźmy więc jutrzejszy dzień - 5 czerwca oddzielnie, ale razem. O godzinie 1200 przerwijmy inne zajęcia, sięgnijmy po książkę – namówmy do tego rodzeństwo, rodziców, dziadków i chociaż przez pół godziny poczytajmy. Każdy może czytać swoją książkę, ale możecie też czytać wspólnie, rodzinnie. W ten sposób wszyscy razem możemy połączyć się we wspaniałej akcji „Mimo wszystko czytamy!”

Czekamy na Wasze zdjęcia z tego domowego czytania.

Udowodnijmy, że nie tylko cenimy KSIĄŻKI, lubimy CZYTANIE, ale potrafimy być RAZEM.

Wszyscy czytamy! Ciebie też nie może z nami zabraknąć!

BRAWO MY!

Każdy biorący udział w akcji proszony jest o wysłanie na adres – edubaniewicz@sp289.edu.pl (w dniu akcji) informacji, ile osób w domu wzięło udział w naszej akcji. Mile widziane są zdjęcia z Waszego czytania, które umieścimy na stronie szkoły, Facebook’u i kronikach.