• To już dzisiaj!!!

• 05.06.2020 08:23

•
        O godzinie 1200 zaczynamy akcję „Mimo wszystko czytamy!” Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału.

Przypominamy:
        O godzinie 1200 przerwijmy inne zajęcia, sięgnijmy po książkę, namówmy do tego rodzeństwo, rodziców, dziadków i chociaż przez pół godziny poczytajmy. Każdy może czytać swoją książkę, ale możecie też czytać wspólnie, rodzinnie.
        Każdy biorący udział w akcji proszony jest o wysłanie na adres –
        edubaniewicz@sp289.edu.pl  (jeszcze dziś) informacji, ile osób w domu wzięło udział w naszej akcji. Mile widziane są zdjęcia z Waszego czytania, które umieścimy na stronie szkoły i Facebook’u.
        Mimo, że nie jesteśmy razem postarajmy się pobić zeszłoroczny rekord wspólnego czytania na odległość – 549 czytających.
        Książki w dłonie i do akcji!

Przysłane zdjęcia opublikujemy na Facebook’u i stronie szkoły, umieścimy je też w kronice szkolnej i kronice biblioteki, dokumentując w ten sposób wielką moc i aktywność naszych uczniów, rodziców i nauczycieli.
        Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą rodziców na jego publikację na stronie internetowej i Facebooku szkoły.
        Niemniej jednak w treści wiadomości, do której załączone jest zdjęcie, prosimy o umieszczenie krótkiej informacji „Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia na stronie internetowej i Facebooku szkoły”.