• Bezpieczeństwo przede wszystkim!

24.03.2021 09:16

W świetlicy klas 2 odbyły się zajęcia edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa w czasie pandemii Covid-19. Dzieci powtórzyły zasady zachowania, na koniec wykonały prace plastyczne.

• Dzień Pustej Klasy

23.03.2021 09:54
      Dzień Pustej Klasy za nami! Ten dzień jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Tego dnia w świetlicy klas 2 odbyły się zajęcia dotyczące bezpieczeństwa połączone z zajęciami ruchowymi. (●'◡'●)

• Dzień Popcornu w świetlicy klas I

23.02.2020 20:36

Prażenie kukurydzy było znane już wśród Azteków, Inków i innych plemion Indian. Wykorzystywano go do robienia biżuterii lub jako ważny element religijnych rytuałów. Popcorn to również zdrowa przekąska. Tych i wielu innych informacji o kukurydzy pierwszaki dowiedziały się dzięki prezentacji multimedialnej. Później nadszedł czas długo oczekiwanej degustacji popcornu w samodzielnie wykonanym pudełku oraz oglądanie ulubionego filmu.

• Roboty - świat techniki na papierze

23.02.2020 20:27

Roboty w akcji wykonane przez pierwszaki w świetlicy szkolnej.

23.02.2020 20:16

W świetlicy klas 1 dzieci samodzielnie wykonały mydła. Z okazji Dnia Babci i Dziadka powstały mydełka o różnych kształtach, zapachach z dodatkiem suszonych ziół.