• ALTERNATYWNE FORMY TERAPII

Innowacja Alternatywne formy terapii podkreśla walory pracy w ogrodzie i udziału w warsztatach kulinarnych.
        Jest propozycją zajęć wspomagających terapię pedagogiczną oraz zajęcia prowadzone w świetlicy szkolnej.
        Działania ciekawe, dające szansę uczniom w sposób interdyscyplinarny przezwyciężać swoje trudności i zagospodarować czas pobytu w świetlicy szkolnej.

Innowacja Alternatywne formy terapii cieszy się dużą popularnością wśród uczniów, bez względu na kategorie wiekowe, sprawiają dzieciom ogromną radość i przyjemność. Uczniowie pracując w ogrodzie, uprawiając ogródki parapetowe oraz uczestnicząc w warsztatach żywieniowo-kulinarnych wykazują się dużą aktywnością i zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem zajęć jest możliwość obcowania z naturą, różnymi fakturami i teksturami, rozbudzają ciekawość i wrażliwość.