• Gala XXIX Edycji Bielańskiego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

05.04.2022 16:11
      1 kwietnia 2022 roku odbyła się Gala XXIX Edycji Bielańskiego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, podczas której wręczono nagrody laureatom. Wśród nich znaleźli się nasi Wolontariusze. Katarzyna Ratajska z klasy 8d zdobyła tytuł „Wspaniałego Bielan” w kategorii „Ósemka”, a Szkolny Klub Wolontariatu otrzymał tytuł Wspaniały Bielan w kategorii „Ósemeczka grupy”.

• "Ośmiu Wspaniałych"

10.03.2022 22:18
      W dniu 4 marca odbył się XXIX Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Nasi wolontariusze startowali w dwóch kategoriach "Ósemeczka Grupa" i "Ósemeczka Junior". Trzymamy kciuki!

• Integracyjny Bal Karnawałowy

28.02.2022 14:23
      W dniu 26 lutego w Centrum Olimpijskim odbył się XXIV Integracyjny Bal Karnawałowy. Osoby z niepełnosprawnościami czekały na niego ponad dwa lata, gdyż w zeszłym roku z powodu pandemii bal się nie odbył. Cieszymy się, że nasi wolontariusze tak dzielnie pomagali w jego przygotowaniu.
    • Sztab WOŚP w naszej szkole

22.02.2022 13:05
      30 stycznia zagrała największa orkiestra świata - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Muzykami zostali też nasi wolontariusze, rodzice i nauczyciele. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu udało się nam zebrać ponad 20 tysięcy złotych! Wynik tym bardziej imponujący, że po raz pierwszy mieliśmy w szkole Sztab Orkiestry. Wszystkim, którzy wsparli nas w tym dniu gorąco dziękujemy!!!! Oto wyniki 30 Finału WOŚP w Sztabie SP 289:
      - puszki stacjonarne 22560,88 zł,
      - najaktywniejszy Wolontariusz (Szymon Sokołowski 7d) zebrał 2895,44 zł,
      - e-skarbonka(wynik na dziś) - 8215 zł,
      - licytacje fantów - 460 zł.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego sztabu:

• Wolontariat w naszej szkole

22.02.2022 13:06
      Zachęcamy do zapoznania się z:
      Prezentacją o wolontariacie