• Konkurs przedmiotowy z biologii

19.04.2024 20:24
      16 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu przedmiotowego z biologii organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Michał Parda - 7d został laureatem.
      Ucznia do konkursu przygotowała Barbara Bałdyga.

• Konkurs przedmiotowy z historii

19.04.2024 20:22
      15 kwietnia ogłoszono wyniki konkursu przedmiotowego z historii organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Tymoteusz Kaleta - 8b został laureatem.
      Ucznia do konkursu przygotowała Sylwia Piłat.

• Ogólnopolski Konkurs ALFIK Matematyczny 202 3

11.04.2024 18:13
      10 kwietnia 2024 roku rozdano dyplomy Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Matematyczny 2023. Tytuł laureata i nagrodę w postaci tygodniowego pobytu na obozie w Serpelicach, za 10 miejsce w kraju, zdobył Krzysztof Turant - 6d. Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:   Maja Neugebauer - 2a, Emilia Adamiak - 3a, Mateusz Poskoczym - 5a, Paweł Kościk, Tomasz Kościk - 6c. Dyplom za dobry wynik otrzymali: Aleksander Misztela - 3a, Wiktor Słobodzian - 4c i Aliaksandra Kirvel - 8a.   Mateusz Wysoczański - 7d otrzymał dyplom za najlepszy wynik w klasach siódmych.
      Uczniów do konkursu przygotowali: Andrzej Bazylko, Iwona Wierzbowska, Justyna Jaworska i Katarzyna Milewska.

• Odyseja Umysłu

09.04.2024 20:13
      W dniach 6 – 7 kwietnia 2024 roku nasz zespół brał udział w Gdyni w 33. Ogólnopolskim Finale  Odysei Umysłu – krajowym etapie międzynarodowego konkursu edukacyjnego Odyssey of the Mind . Nasze Odyseuszki: Oliwia Kowalska, Aleksandra Tęcza, Justyna Leżoń, Milena Wierzbicka, Marta Relewicz, Mariia Yurko - 7c i Zofia Jężak - 6a zajęły 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej i swoim problemie długoterminowym.  Teraz czeka ich, udział w 45 Światowym Finale w USA.
      Drużyna szykowała się do tego konkursu pod kierunkiem trenerek: Justyny Grdeń-Kołsut i Agnieszki Iwan.

• Dzielnicowy konkurs „Mały Ratownik”

19.04.2024 20:19
      5 kwietnia odbyła się uroczysta gala dzielnicowego konkursu „Mały Ratownik”. Laureatami zostali: Vladyslav Droniak, Amalia Fernandez Sereeva, Aniela Łosiewicz, Czesław Małachowski, Sad Nazarzod, Maja Neugebauer - 2a, Filip Buśk , Antoni Królikowski, Daria Kucharek, Amelia Kuligowska, Kacper Sieduszewski - 2b i Bartosz Staszak - 3b.
      Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem: Iwony Wierzbickiej, Agnieszki Ozimek i Katarzyny Szkiełko.