• Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych

24.09.2023 13:28
      20 września 2023 roku odbyły się  Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych. 7 miejsce zajęła Alicja Wełnianko - 4a, 8 miejsce Adam Leszczyński a 10 Adam Lubański - 8b. i Uzyskali oni kwalifikacje do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawodnicy trenowali pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego.

• Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

24.06.2023 13:49
      20 czerwca 2023 roku rozdano dyplomy w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Wyróżnienia otrzymali:  Emilia Adamiak - 2a, Jan Pokonieczny, Wiktor Słobodzian - 3c, Mateusz Pokonieczny - 4a, Adam Dobrakowski - 5b, Paweł Kościk, Tomasz Kościk - 5c, Krzysztof Turant - 5d, Aliaksandra Kirvel - 7a i Gustaw Grzywacz - 8d.
      Uczniów do konkursu przygotowały: Justyna Jaworska, Agnieszka Pawłowska, Katarzyna Milewska, Anita Niemczyk-Pajdak, Małgorzata Rybak.

• Ogólnopolski Konkurs Grafiki 3D „Projektuj z Empatią”

17.06.2023 14:30
      14 czerwca 2023 roku  zakończył się Ogólnopolski Konkurs Grafiki 3D „Projektuj z Empatią”. 1 miejsce zajął Szymon Poskoczym - 3c.
      Ucznia do konkursu przygotowała  Agnieszka Pawłowska.

• Konkurs „Energia Trzeciego Sektora”

13.06.2023 20:23
      12 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Energia Trzeciego Sektora” organizowanym w ramach zadania publicznego „Energia Trzeciego Sektora”  sfinansowanym ze środków z  budżetu  Województwa Mazowieckiego. 3 miejsce zajął wolontariat szkolny prowadzony przez Justynę Grdeń-Kołsut i Joannę Marosek.

• Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny na Krzyżówkę „Ochrona i Kształtowanie Środowiska”

10.06.2023 09:59
      7 czerwca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego na Krzyżówkę „Ochrona i Kształtowanie Środowiska” przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa Oddział Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Wyróżnienia otrzymali: Kalina Stępka-Toniak  - 5b, Hanna Kiepiel  - 7b i Szymon Sokołowski - 8d.
      Uczniów do konkursu przygotowała Barbara Bałdyga.