• 9Th Central Poland Oen Grand Prix Karate

24.04.2023 15:19
      W dniach 22 - 23 kwietnia 2023 roku w Pleszewie odbył się 9Th  Central Poland Oen Grand Prix Karate.2 miejsce zajął Oleksandr Sagrunov oddział przygotowawczy 4-6 (w konkurencji kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat).

• Odyseja Umysłu

24.04.2023 15:16
      W dniach 15 – 16 kwietnia nasz zespół brał udział w Gdyni w 32. Ogólnopolskim Finale  Odysei Umysłu – krajowym etapie międzynarodowego konkursu edukacyjnego Odyssey of the Mind . Nasi Odyseusze: Oliwia Kowalska, Aleksandra Tęcza, Justyna Leżoń, Milena Wierzbicka, Marta Relewicz, Aleksander Cieślak i Mariia Yurko z klasy 6c zajęli 5 miejsce w swojej kategorii wiekowej i swoim problemie długoterminowym.
      Drużyna szykowała się do tego konkursu pod kierunkiem trenerek: Justyny Grdeń-Kołsut i Agnieszki Iwan.

• Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy „Henryczek”

05.04.2023 07:22
      4 kwietna 2023 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XIX edycji Dzielnicowego Konkursu Czytelniczego „Henryczek” pt. „Podróże w cztery strony świata”. W kategorii klas drugich nasz zespół: Emilia Adamiak - 2a, Piotr Wasilewski - 2b i Gabriela Steć - 2c zajął 2 miejsce,  a w kategorii klas trzecich zespół: Stanisław Kiepiel - 3b, Alicja Rosa i Wiktor Słobodzian - 3c zdobył 3 miejsce.
      Uczniów do konkursu przygotowały: Justyna Jaworska, Katarzyna Szkiełko, Agnieszka Pawłowska, Wioleta Haduła-Cupriak i Ewa Kawaler.

• XXX Bielańska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”

03.04.2023 20:16
      30 marca 2023 roku ogłoszono wyniki XXX Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Szymon Sokołowski - 8d uzyskał tytuł „Wspaniałego Bielan”. Szkolny Klub Wolontariatu zdobył tytuł „Wspaniały Klub Ośmiu. Natalia Grudzińska - 8b otrzymała dyplom za udział.
      Nagrodzony wolontariat prowadzony jest przez Joannę Marosek i Justynę Grdeń-Kolsut.

• Międzynarodowy Turniej Karate Warsaw Open

21.03.2023 18:37
      19 marca 2023 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Warsaw Open . 1 miejsce zajęli:  Suzanna Sagrunov - 2c (w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8 - 9 lat) i Oleksander Sagrunov oddział przygotowawczy 4-6 (w konkurencji kumite indywidualne chłopców 10 - 11 lat).