• Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół w brydża

19.02.2024 16:38
      Nasi uczniowie 😄z klas 3a (Marysia) ,6c (Tomek i Paweł) i 6d (Krzyś) zajęli:
      4 Miejsce w klasyfikacji szkół 😃💪
      4. Miejsce w turnieju teamów 👍
      3. Miejsce w turnieju par 👍
      6. Miejsce w turnieju par 👍
    • Ogólnopolska Olimpiada z Języka Polskiego "Życie i twórczość Adama Miciewicza".

19.02.2024 16:26
      Hani z 8b zajęła 9. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego "Życie i twórczość Adama Miciewicza".
    • Konkursy organizowane przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty:

19.02.2024 16:21
      Tymoteusz Kaleta (8B) - uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii.
      Michał Parda (7D) - uczeń zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii.
      Krzysztof Turant (6D) - uczeń zakwalifikował się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z historii.
      Gabriela Kosińska (8B)– uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu tematycznego z wiedzy o społeczeństwie ,, Społeczeństwo obywatelskie”.
      Hanna Kiepiel (8B) - uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu tematycznego z wiedzy o społeczeństwie ,,Społeczeństwo obywatelskie”.
      Aliaksandra Kirvel (8A) – uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z matematyki.
    • Olimpiada historyczna dla szkół podstawowych

19.02.2024 16:18
      Krzysztof Turant (7D)- uczeń zakwalifikował się do etapu rejonowego Olimpiady Historycznej (szkoły podstawowe).
    • Konkurs Olimpiada Matematyczna Juniorów

19.02.2024 16:12
       Krzysztof Turant 6d - przeszedł do II etapu.