• Nasze działania

• 14.02.2021 19:41
      • Już po raz trzeci nasza szkoła bierze udział w Międzynarodowym Programie Twórczego Rozwiązywania Problemów „Odyseja Umysłów”.

Dwukrotnie zakwalifikowaliśmy się do eliminacji ogólnopolskich! :) Nasi wytrwali Odyseusze nie dają za wygraną nawet w tak trudnych warunkach w jakich obecnie przyszło nam żyć. W tym roku naszą szkołę reprezentują dwie drużyny w tej samej kategorii wiekowej. Problemy, z którymi chcą zmierzyć się uczniowie to:

• Problem 3: „Witajcie w naszej bajce”
        • Problem 5: „Skarpety bardzo super - wciąg dalszy”

Każda z drużyn rozwiązuje inny problem długoterminowy i przygotowuje się do konkursu pod czujnym okiem trenerek: Moniki Wasil i Pauliny Melczewskiej. Spotkania ze względu na pandemię odbywają się drogą online.

Ze względu, na sytuację epidemiczną konkurs najprawdopodobniej odbędzie się zdalnie, ale dla naszych kreatywnych, zdolnych i pełnych zapału uczniów nie ma trudności nie do pokonania :)

Trzymamy mocno kciuki :)

Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź: Odyseja Umysłu