• Dzień kropki

18.09.2021 18:14
    • Światowy Dzień Rodziców

07.06.2021 21:40

W 2021 roku obchody Światowego Dnia Rodziców przypadły na 1 czerwca. Święto zostało ustanowione przez ONZ w 2012 r., aby pamiętać, że rodzice wszystkich ras, religii, kultur i narodowości są pierwszymi autentycznymi wychowawcami dzieci. Z tej okazji dzieci wykonały portrety rodziców.

Więcej zdjęć w galerii

• Kwiaty z okazji Dnia Kobiet

07.06.2021 21:32

Tego dnia w stronę pań małych i dużych popłynęła moc gorących życzeń. Dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, podczas których powstały piękne kolorowe kwiaty. Czas upłynął w miłej atmosferze, a dziewczynki miały okazję poczuć się tego dnia naprawdę wyjątkowo.

• Międzynarodowy Dzień Lego

14.04.2021 08:48

Międzynarodowy Dzień Lego to święto dedykowane wszystkim fanom klocków Lego. Fanów tych klocków nie zabrakło też w naszej świetlicy. Prace tworzone w grupie były okazją do uczenia się współpracy a przede wszystkim świetną zabawą. Dzięki bogatej wyobraźni naszych uczniów powstały wyjątkowe budowle.

• Walentynki - o miłości i przyjaźni

12.04.2021 08:44

W świetlicy szkolnej tydzień pod hasłem "Walentynki - o miłości i przyjaźni" upłynął w atmosferze pełnej ciepła i miłości. Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale także przyjaciół. Wykonaliśmy szereg prac plastycznych, których motywem przewodnim było serce.