• Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0

• W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.

• Zbieramy TALENCIAKI!!!

• Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Szkoły pełne talentów".

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa do 19 listopada.

• Zapisy do świetlicy dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

• Klasy 1 sala 5 (parter)

Klasy 2-4 korytarz na parterze

Prosimy rodziców uczniów klas 1-4 o pobranie ze strony naszej szkoły oraz o uzupełnienie i podpisanie dokumentów niezbędnych do zapisu dziecka do świetlicy (karta zgłoszenia, regulamin odbioru dziecka ze świetlicy, RODO, ew. formularz upoważniający do odbioru dziecka ze świetlicy lub zgoda na samodzielny powrót).

Komplet dokumentów należy złożyć w dniu 4 września 2023 u wychowawców świetlicy poszczególnych klas, którzy będą na Państwa oczekiwać po zakończonej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego oraz po spotkaniach w klasie.

Dla Rodziców, którzy nie mają możliwości wydrukowania kart mamy przygotowane druki dokumentów, które można wypełnić na miejscu.

Zespół nauczycieli Świetlicy SP 289