• Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie

• Zapraszamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli i Pracowników do wzięcia udziału 20 października (piątek) w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie”.

Akcja realizowana jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem jej jest promocja czytelnictwa i integracja środowiska szkolnego.

Przyłącz się i Ty, by pobić rekord, który w 2022 r. wyniósł 578 tysięcy 433 osób czytających na przerwie.

20 października na wszystkich przerwach czytamy książki, każdy swoją, jaką lubi.

• Wybory do samorządu

• W dniu 10.10 odbyły się w naszej szkole Wybory na Przewodniczącą/Przewodniczącego Szkoły. W wyborach mogli brać uczniowie klas 4-8.

• Godzina dla MŁODYCH GŁÓW

• Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w Programie profilaktycznym „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW". Ma on na celu wsparcie dzieci i młodzieży, a także nauczycieli i nauczycielek w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego podejmowanych według określonych scenariuszy. Jego zadaniem jest także wspieranie MŁODYCH GŁÓW przez zachęcenie do otwartej rozmowy o zdrowiu psychicznym.

• Szkoła Myślenia Pozytywnego 2.0

• W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu Szkoła Myślenia Pozytywnego. Głównym celem Programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. Szkoła Myślenia Pozytywnego to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.

• Zbieramy TALENCIAKI!!!

• Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji "Szkoły pełne talentów".

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Akcja trwa do 19 listopada.